MENU

Ürünler

Sabunlar 3 Kalıp Bıttım Sabunu

3 Kalıp Bıttım Sabunu 3 Kalıp Bıttım Sabunu


Marka

:

Mehmet Veysel Varır


Mehmet Veysel Varır'ın özenle hazırladığı 3 kalıp bıttım sabunu, saçlarınızdan cildinize kadar tüm vücudunuzun bakımını yapmak için ideal bir seçenektir. Doğanın bize sunduğu eşsiz bıttım yağının gücünü içinde barındıran bu sabunlar, cilt ve saçlarınızı doğal ve etkili bir şekilde temizlerken, bakımını da yapar

300,00 TL

20 +

Doğal Gücüyle Cildiniz ve Saçlarınız İçin Bıttım Sabunu

Mehmet Veysel Varır'ın özenle hazırladığı 3 kalıp bıttım sabunu, saçlarınızdan cildinize kadar tüm vücudunuzun bakımını yapmak için ideal bir seçenektir. Doğanın bize sunduğu eşsiz bıttım yağının gücünü içinde barındıran bu sabunlar, cilt ve saçlarınızı doğal ve etkili bir şekilde temizlerken, bakımını da yapar.

Doğal İçeriklerle Zenginleştirilmiş

Her bir kalıp bıttım sabunu, en saf ve doğal bileşenlerle formüle edilmiştir. Siirt'in bereketli topraklarından gelen bıttım yağı, sabunlara eşsiz bir doğallık ve etkili bakım sağlar. Zeytinyağı, hindistancevizi yağı ve diğer doğal yağlarla birleştirilerek zenginleştirilen bu sabunlar, cildi ve saçları derinlemesine temizlerken nemlendirir ve besler.

Saç ve Ciltte Etkili Bakım

Bıttım sabunu, saç derisini ve saç tellerini temizlerken kepeklenmeyi azaltabilir ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olabilir. Aynı zamanda cildi nazikçe arındırır, gözenekleri temizler ve akne gibi cilt sorunlarına karşı etkili bir çözüm sunar. Her kullanımda, cildiniz ve saçlarınız doğal bir parlaklık ve canlılık kazanır.

Kullanım Talimatları

Islak saç veya cilt üzerine bıttım sabununu masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. Ardından bol su ile durulayın. İhtiyaca göre işlemi tekrarlayabilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken, saç diplerine ve saç tellerine özellikle dikkat edin. Sabunları kullanırken gözlerle teması önlemek için dikkatli olun.

Mehmet Veysel Varır'ın doğal bıttım sabunları ile saçlarınızı ve cildinizi güzelleştirin, doğanın mucizesiyle tanışın!

ürün soruları

3 Kalıp Bıttım Sabunu hakkında bir sorunuz var ise hemen alttaki SORU SOR butonunu kullanabilirsiniz

Henüz bir soru sorulmamış
Teknik veri bulunamadı.
Sevk bölgesi :
Kargo gönderim şekli : Satıcı öder
Kargo gönderim süreci : Aynı gün kargo
kargo firması : DIGER