MENU

Ürünler

Bitkisel Yağlar Kara Sarımsak Yağı 200 ML

Kara Sarımsak Yağı 200 ML Kara Sarımsak Yağı 200 ML


Marka

:

Mehmet Veysel Varır


Mehmet Veysel Varır olarak, size doğanın en kıymetli ve şifalı ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Özenle hazırladığımız Kara Sarımsak Yağı, sağlık dolu özellikleriyle dikkat çeker

250,00 TL

225,00 TL

20 +

Doğanın Şifalı Dokunuşu: Mehmet Veysel Varır Kara Sarımsak Yağı (200 ML)

Mehmet Veysel Varır olarak, size doğanın en kıymetli ve şifalı ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Özenle hazırladığımız Kara Sarımsak Yağı, sağlık dolu özellikleriyle dikkat çeker. İşte size özel olarak hazırladığımız bu mucizevi yağın faydaları:

Mehmet Veysel Varır Kara Sarımsak Yağı (200 ML): Kara sarımsak yağı, normal sarımsakla karşılaştırıldığında daha yüksek antioksidan ve besin değerine sahiptir. İçerdiği allicin ve diğer biyoaktif bileşenler sayesinde saç sağlığını destekler, saç derisini besler ve saç dökülmesini önler. Ayrıca, kepek oluşumunu engeller, saçın parlaklığını ve yumuşaklığını arttırır. Saç foliküllerini güçlendirir ve saçın daha sağlıklı uzamasını sağlar. Günlük bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday olan bu mucizevi yağı keşfedin.

Sağlık dolu bir yaşam için Mehmet Veysel Varır Kara Sarımsak Yağı'nı tercih edin. Şimdi mehmetveyselvarir.com adresinden sipariş verin ve doğanın şifalı dokunuşunu hissedin.

ürün soruları

Kara Sarımsak Yağı 200 ML hakkında bir sorunuz var ise hemen alttaki SORU SOR butonunu kullanabilirsiniz

Henüz bir soru sorulmamış
Teknik veri bulunamadı.
Sevk bölgesi :
Kargo gönderim şekli : Satıcı öder
Kargo gönderim süreci : Aynı gün kargo
kargo firması : DIGER