MENU

Ürünler

Bitkisel Yağlar Kaş ve Kirpik Yağı

Kaş ve Kirpik Yağı 50ml Kaş ve Kirpik Yağı 50 ml


Marka

:

Mehmet Veysel Varır


Mehmet Veysel Varır olarak, size doğal ve etkili bir kaş ve kirpik bakım çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Özenle hazırladığımız Kaş ve Kirpik Yağı, göz alıcı kaşlar ve uzun, gür kirpikler için ideal bir seçimdir.

200,00 TL

195,00 TL

20 +

Göz Alıcı Kaş ve Kirpikler İçin Mehmet Veysel Varır Kaş ve Kirpik Yağı (50 ML)

Mehmet Veysel Varır olarak, size doğal ve etkili bir kaş ve kirpik bakım çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Özenle hazırladığımız Kaş ve Kirpik Yağı, göz alıcı kaşlar ve uzun, gür kirpikler için ideal bir seçimdir. İşte size özel olarak hazırladığımız bu mucizevi yağın faydaları:

Mehmet Veysel Varır Kaş ve Kirpik Yağı (50 ML): Bu benzersiz formül, özel olarak seçilmiş doğal yağlarla zenginleştirilmiştir. Kaş ve kirpiklerinizi güçlendirir, uzatır ve besler. Saç foliküllerini destekleyerek sağlıklı bir şekilde uzamalarını sağlar. Kirpiklerin kırılmasını önler ve kaşların daha dolgun ve düzgün görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, kaşların ve kirpiklerin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Günlük bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday olan bu mucizevi yağı keşfedin.

Göz alıcı kaş ve kirpiklere sahip olmak için Mehmet Veysel Varır Kaş ve Kirpik Yağı'nı tercih edin. Şimdi mehmetveyselvarir.com adresinden sipariş verin ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın.

ürün soruları

Kaş ve Kirpik Yağı 50ml hakkında bir sorunuz var ise hemen alttaki SORU SOR butonunu kullanabilirsiniz

Henüz bir soru sorulmamış
Teknik veri bulunamadı.
Sevk bölgesi :
Kargo gönderim şekli : Satıcı öder
Kargo gönderim süreci : Aynı gün kargo
kargo firması : DIGER