MENU

Ürünler

Bitkisel Yağlar Sakal Yağı 50ml

Sakal Yağı 50ml Sakal Yağı 50ml


Marka

:

Mehmet Veysel Varır


Mehmet Veysel Varır olarak, erkeklerin sakal bakımı konusunda doğal ve etkili bir çözüm sunmaktan gurur duyuyoruz. Özenle hazırladığımız Sakal Yağı, sağlıklı ve güçlü bir sakal için idealdir.

200,00 TL

195,00 TL

20 +

Doğal Bakımın Anahtarı: Mehmet Veysel Varır Sakal Yağı (50 ML)

Mehmet Veysel Varır olarak, erkeklerin sakal bakımı konusunda doğal ve etkili bir çözüm sunmaktan gurur duyuyoruz. Özenle hazırladığımız Sakal Yağı, sağlıklı ve güçlü bir sakal için idealdir. İşte size özel olarak hazırladığımız bu mucizevi yağın faydaları:

Mehmet Veysel Varır Sakal Yağı (50 ML): Bu benzersiz formül, sakalınızı besler, yumuşatır ve şekillendirir. İçeriğindeki doğal yağlar, sakal köklerini güçlendirir ve sağlıklı bir şekilde uzamalarını sağlar. Ayrıca, kaşıntı ve kuruluk gibi sakal derisi sorunlarını hafifletir, cildi nemlendirir ve tahrişi yatıştırır. Sakalınızı daha dolgun ve sağlıklı bir görünüme kavuştururken aynı zamanda parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Günlük bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday olan bu mucizevi yağı keşfedin.

Sağlıklı ve göz alıcı bir sakal için Mehmet Veysel Varır Sakal Yağı'nı tercih edin. Şimdi mehmetveyselvarir.com adresinden sipariş verin ve doğal bakımın keyfini çıkarın.

ürün soruları

Sakal Yağı 50ml hakkında bir sorunuz var ise hemen alttaki SORU SOR butonunu kullanabilirsiniz

Icon Tarih İsim Konu Soru Cevap
4.04.2024 10:27:12 Nisa kılıç Ürün hakkında 3 şişemi bu fiyat 4.04.2024 17:27
Merhabalar Fiyat 1 adet ürün için geçerlidir.
Teknik veri bulunamadı.
Sevk bölgesi :
Kargo gönderim şekli : Satıcı öder
Kargo gönderim süreci : Aynı gün kargo
kargo firması : DIGER